Tekir ( Akçatekir ) Oto Çekici Kurtarıcı Kurtarma Yol Yardım

Türkmenler Oto Kurtarama ve Vinç olarak Adana Mersin ve Niğde Otoyolu üzerinde ve bu otoban ile bağlatılı olmak üzere Tekir Akçatekir bölgesine oto çekici kurtarıcı hizmeti vermekteyiz. 7/24 esasına göre çalışan şirketimiz güler yüzlü hizmet anlayışı ve uygun fiyat ilkesiyle çalışmaktadır. Mersin Tarsus ve Adana Pozantı Konumunda bulunan araçlarımızla her türden küçük büyük ve orta ölçekli her araca hizmet sunmaktayız.

Tekir Oto kurtarıcı çekici çekme kurtarma yol yardım
Tekir Akçatekir Oto kurtarma çekici kurtarıcı yol yardım vinç

Müşteri memnuniyeti ve araç güvenliğini en üst seviyede tutan şirketimize bağlı tüm araçlarımız kaskolu olup kurtarma veya çekme sırasında oluşabilecek her türlü hasar veya arızaya karşı çekici kaskoludur.

Yolda kalmanın ne kadar zor bir durum olduğu bilinciyle çalışan şirketimiz tüm çalışanları önce sizin can ve mal güvenliğiniz misyonu ile hareket etmektedir.

Akçatekir tekir oto çekici
Akçatekir tekir oto kurtarıcı

Aracınızın arıza veya kaza yapması durumunda bize aşağıdaki numaralardan ulaşabilir 1990’dan bugüne olan tecrübemizden faydalanabilirsiniz.

Aracınızı dilediğiniz yere çekebilir veya isterseniz anlaşmalı olduğumuz servislerimizde sizin adınıza garantili bir şekilde tamir veya bakımını yaptırabilirsiniz.

Çekici, Kurtarıcı, Kurtarma, Yol Yardım ve Vinç Hizmeti verdiğimiz Lokasyonlar:

Adana Pozantı

Adana Tekir (Akçatekir)

Niğde Ulukışla

Niğde Bor

Niğde Kemerhisar

Konya Ereğli

Kayseri Yeşilhisar

Mersin Çamlıyayla

Mersin Tarsus

Mersin Erdemli

Mersin Silifke

Adana Saimbeyli

Adana Tufanbeyli

Adana Karaisalı

Adana Kozan

Niğde Çamardı

Adana İmamoğlu

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir